Çift Taraflı Kart Yazıcı
http://www.karttime.com/img/products/1419463598_0.jpg
Çift Taraflı Kart Yazıcı
Hızı ve baskı kalitesiyle rakiplerinden herzaman bir adım önde
Datacard sd360 termal transfer kart baskı makinası öaellikleri : Çift yüze renkli kart baskı, hızlı, en iyi renkli baskı kalitesi 

Datacard® SD360™ çift taraflı ve SD260™ tek taraflı kart yazıcıları, masaüstü kimlik kartı basımını basit ve ekonomik kılan endüstri lideri yeniliklerle geldi. SD Serisi yazıcılar, küçük ila orta ölçekli iş yerleri, okullar, hastaneler, sağlıklı yaşam merkezleri ve de yoğun iş gününün parçası olarak kimlik kartları basan herkes için idealdir. Rekabetçi özellikleri ve fiyatlarıyla SD Serisi yazıcılar büyük bir değerdir.

Büyük bir kart yazıcısı ailesinden düzinelerce büyük yenilik
- Üstün hız ve üretkenlik. Daha az zamanda daha çok kart basın. SD Serisi yazıcılar kendi sınıflarındaki diğer masaüstü kart yazıcıların hepsinden çok daha hızlıdır. Ayrıca TruePick™ sıkışıklık karşıtı işlem özeliği, kartları standart ve ince olarak doğru biçimde seçer, hiçbir ayarlama gerektirmeden.

- Yüksek etkili kimlik kartları için üstün görüntü kalitesi. Endüstrinin seçkin bir örneği olan yeni TrueMatch™ yazdırma teknolojisi, ekranınızdaki renklerin, kartınızdaki renklere uymasını sağlar. Her bir partiyle birlikte ilk karttan en sonuncusunda kadar istikrarlı bir şekilde canlı, temiz basım sonuçları elde edersiniz.

- Herkesin yönetebileceği kadar kolay operasyon. Sezgisel ikonlar, yumuşak dokunmatik kontrol panelinde ve LCD ekranda size rehberlik ederler. Kartlar ve gereçlerin yüklenmesi kolaydır ve ergonomik tasarımlı şerit kartuş, temizleme silindirini içerir.
 
- Proximity kart yazıcılar, Mifare kart yazıcı, Personel kart yazıcı, Yaka kartı baskı makinası, Kart baskı makinası fiyatları.