Kart Yazıcı fiyatları
http://www.karttime.com/img/products/1419463779_0.jpg
Kart Yazıcı fiyatları
Uygun tasarım, kusursuz kullanım kolaylığı,Kart Yazıcı fiyatları
Datacard sp25 termal kart yazıcı Özellikleri : Tek tarafa siyah baskı, taransfer baskı, koruyucu laminasyon 
 
Datacard® SP25 Plus tek renk kart yazıcısı canlı, tek taraflı kartlar basmanız için gereken her şeyi sağlar. Üretken basım hızı, üstün görüntü kalitesi ve kolay kullanım için tasarlanmış kart yazıcı modelidir, eğitim, sağlık bakım ve personel kimlik kartlarını ve daha fazlasını düzenlemek için profesyonel çözüm ortağınız´dır.

- Olağanüstü üretkenlik. SP25 Plus kart yazıcısı, saatte 750’ye kadar tek renkli kartları kişiselleştirir. Ayrıca bu yazıcı, aşırı derecede hafif ve taşınabilir özellikte olup yalnızca dört buçuk kilo ağırlığındadır. Zarif tasarımı ve küçük boyutu, her masaüstünde rahatlıkla tutulmasını sağlar.

- Muhteşem kenardan kenara görüntüleme. SP35 Plus kart yazıcısı, bütün kart yüzeyi boyunca canlı ve hareketli tam veya tek renkli fotoğraflar, grafikler ve yazılar üretmek için İleri Görüntüleme Teknolojisinden™ yararlanır. Bu seçkin teknoloji, düzgün, birörnek ve yoğun arka planlara, yükseltilmiş barkod baskısı, kenarların ve ince yazıların keskin biçimde çoğaltılmasına, görüntü yakalama cihazlarıyla gelişmiş renk eşleştirmesini olanak vermek üzere, en uygun hale getirilmiş yazdırma şeritlerini ve kullanıcı tarafından ayarlanabilir denetimleri kullanır. 

- Çoklu opsiyonlar ve özellikler. Standart barkod basımına ek olarak SP25 Plus kart yazıcısı, , manyetik şerit kodlaması ve akıllı kart kişiselleştirmeyi fabrika opsiyonu veya basit bir alan yükseltmesi ile entegre etme seçeneğini sunar. Böylece, kart basım özelliklerinizi dilediğinizde yükseltebileceğinizi bilerek, bu yazıcıları güvenle satın alabilirsiniz,Kart baskı makinesi
 
- Proximity kart yazıcılar, Mifare kart yazıcı, Personel kart yazıcı, Yaka kartı baskı makinası, Kart baskı makinası