Karttime Hakkında

 

Plastik kart ve akıllı kart üretimlerini yapmaktayız. İhtiyacınız olan akıllı kart modellerini kendi bünyemizde 

itina ile üretiyoruz, proximity kart, mifare kart, rfid kart üretimi konusunda dünya standartlarına uygun kart üretim 
tesisimiz ile yüklü adetlerde Akıllı ve temassız kart taleplerinizi en hızlı ve en kaliteli şekilde üretiyoruz.

Proximity kartlar, mifare kartlar, rfid kartlar, temassız kartlar gibiplastik kart modellerini plastik kart baskı makinaları ile kendi bünyenizde üretimini yapabilirsiniz, 
ana bayiliğini ve distiribitörlüğünü yaptığımız Datacard, Magigard, Smart gibi kart yazıcı modelleri ile kendi kartınızı kendiniz üretebilirsiniz.
  
Kart baskı sistemleri satışını ve teknik servis hizmetini vermekte olan firmamız aynı zamanda 
kart baskı sistemlerini kiralamaktadır.Kart baskı makinası fiyatı ve kart yazıcı fiyatları nı mutlaka isteyiniz.
Fuar, Kongre, Seminer, Event , Organizasyonlarda, bayi toplantıları ve tanıtımlarda ziyaretçi girişlerinde ve katılımcı
girişlerinde anında yaka kartını vermeniz için en hızlı çözüm olmaktadır.  Yerinde kart baskı Sistemi-hizmeti kiralama´da 
tecrübeli ekibimiz ve makina parkımız ile sizden gelecek istekler doğrultusunda hizmet vermeye hazırız. 


 
Dünyada en yeni teknolojiler ile üretilen Datacard,Magicard,Samrt gibi Kart yazıcı modelleri ile kart baskı maliyetleriniz en az seviyeye iniyor. Karttime Kart ve Bilişim Teknolojileri aracılığı ile piyasada satışa sunulan Datacard, Smart, Magicard marka kart baskı makinaları ile tek yüze yada çift yüze anında baskı yapabilirsiniz.
Firmamız yeni teknoloji kart yazıcı çeşitleri ile kendini sürekli yenilemekte ve teknolojisini daha üst seviyeye taşımaktadır. 
 
Kart baskı sistemleri satışını ve teknik servis hizmetini vermekte olan firmamız aynı zamanda Kart baskı sistemlerini kiralamaktadır. Fuar,Kongre,Seminer,Bayi toplantıları,ve tanıtımlarda ziyaretçi girişlerinde ve katılımcı girişlerinde anında kartlarını vermeniz için en hızlı çözüm olmaktadır. Yerinde kart baskı hizmeti kiralamada tecrübeli ekibimiz ve makina parkımız ile sizden gelecek istekler doğrultusunda hizmet vermeye hazırız.  
 

geri