Plastik Kart Yazıcılar
Amerikan teknolojisi ile üretilen Datacard Profesyonel Kart yazıcı modelleri ile kart baskı maliyetleriniz en az seviyeye iniyor. Datacard ana bayiliğini yapan Karttime Kart ve Bilişim Teknolojileri aracılığı ile piyasada satışa sunulan Datacard, kart baskı makinaları tek yüze yada çift yüze baskı yapabilme özelliğine sahiptir.
Datacard yeni teknoloji kart yazıcı çeşitleri ile kendini sürekli yenilemekte ve teknolojisini daha üst seviyeye taşımaktadır. Kart baskı teknolojisinde en iyi renkli baskıyı veren Datacard hızı ve 500 adet kart baskı kapasiteli renkli ribonları ile rakiplerinden herzaman bir adım öndedir. 
 
Kart baskı sistemleri satışını ve teknik servis hizmetini vermekte olan firmamız aynı zamanda Kart baskı sistemlerini kiralamaktadır. Fuar , Kongre , Seminer , Bayi toplantıları , ve tanıtımlarda ziyaretçi girişlerinde ve katılımcı girişlerinde anında kartlarını vermeniz için en hızlı çözüm olmaktadır.

Yerinde kart baskı hizmeti kiralamada tecrübeli ekibimiz ve makina parkımız ile sizden gelecek istekler doğrultusunda hizmet vermeye hazırız. 

 

Magicard Kart Baskı Makinası : 

Enduro Plus + anında çift taraflı baskı ve Ethernet bağlantı sağlayacak benzersiz drop-in yükseltmeleri ile, toplam esneklik sunuyor. Hatta toplu baskı, el-besleme, ya da yeniden yazılabilir kartları kullanabilirsiniz. Güvenlik dört HoloKote filigran tasarımları ile standart olarak gelir ve Enduro Plus işletme, eğitim ve olaylar karşısında kimlik verilmesi için güvenilir sağlanması, in-line kart kodlama seçenekleri ile gelişmiş olabilir. 


geri