Eğitim Sektöründe ID Kart ve RFID Akıllı Kart Kullanımı

Özel üniversiteler, devlet üniversiteleri ve özel kolejler olmak üzere tüm eğitim kurumlarının Öğrenci ve Personel Kimlik Kartlarını üretiyoruz. Kart üretimini kurum ve kuruluşlarının kendi bünyelerinde kullandığı sisteme göre Rfid kart veya plastik kart olarak üretiyoruz.

12 yıldır eğitim ve öğretim sektörüne vermiş olduğumuz hizmetler ile okulların,kolejlerin,ve üniversitelerin kimlik kartı, geçiş kontrol sistemleri ve ücret toplama alanlarındaki kart ihtiyaçlarını istenilen özelliklere göre üretiyoruz.

Eğitim ve öğretim sektöründe kişi bilgilerine ulaşım,personel devam takibi,geçiş güvenliği ve kontrolü, yemekhane giriş çıkış takibi, otomat sistemleri ve otopark alanlarında ücret hesaplama toplama,yurt güvenliği ve giriş çıkış takibi gibi tüm takipler öğrenci ve personel kimlik kartları aracılığıyla yapılabilir. Özellikle üniversiteler farklı sektörler ile ortak projeler oluşturup öğrenci kimlik kartlarının fonksiyonelliğini arttırıyor. Örneğin bankalar veya ulaşım sağlayan kurumlar ile birlikte çalışan üniversitelerde kullanılan kartlar, ID kimlik kart olma özelliğinin dışında kredi kartı ve ulaşım kartı özellikleri ile entegre olup kart kullanımını çok geniş bir çerçeveye taşıyor.

Eğitim Sektörü