Kart Askı İpi Üretimi

DESENLİ VE LOGO BASKILI PERSONEL YAKA KARTI ASKI İPLERİ
Gelişen teknoloji ile yaka ipleri artık personel kartlarının vazgeçilmez aksesuarı haline gelmektedir. Kart askı ipleri personel kartı için üretilen kaliteli şık bir ürün olup, firmanızın renklerini taşıyan ve özel tasarlanmış desenleri taşıyan kaliteli yaka ipi üretimi yapmaktayız. Kart askı ipi boyuna takılmak üzere tasarlanmış bir üründür, kart askı ipi görüntüsü halka halinde bir araya getirilen baskılı kumaş ve klips ya da kanca takılmış üründür. Sizin desenlerinizi baskı olarak yaptığımız yaka ipi modellerinde seçebileceğiniz çeşitli klips ve kanca modelleri bulunmaktadır.

SEMİNER, FUAR, KONGRE ORGANİZASYON ETKİNLERİNİZ İÇİN KULLANILAN KART ASKI İPİ ÇEŞİTLERİ
Konferanslar, fuar katılımcıları, seminerler gibi kısa süreli kullanım için, organizasyonun desenlerini ve logolarını yaka iplerine baskı olarak yapıyoruz. Genelde kısa süreli kullanılan bu tarz yaka ipi modelleri maliyetleri düşürmek için beyaz kumaş kullanılarak üretilir, maliyetleri düşürmek için iplerin tek tarafına baskı yapılır ve yaka kartını asmak için iplere tek bir adet kanca takılır, bu tarz yaka ipi standart üretim olup en uygun fiyata üretilen yaka ipi etkinlikler için tercih edilen modeldir.

EMNİYET KİLİTLİ KART ASKI İPİ ÜRETİMİ
Personel yaka kartları ve çalışan kimlik kartları için kullanılan yaka ipi üretimini işyerinizin ortamına göre üretmekte fayda var. İmalat kısmında çalışam personeller için emniyet kilitli yaka ipi üretmek gerekmektedir, emniyet kildi ipin veya yaka kartının makine veya hareket eden nesnelere takılması durumunda kendiliğinden bağlantı yerlerinden atmasına yarayan güvenlik kilidi modelidir. Emniyet kilidi avrupada iş kanunu gereği mecbur tutulmuştur ve türkiyede yeni yeni mecburi hale gelmektedir. Emniyet kilitli yaka ipi firmanızın desenlerini taşıyan yaka ipi modeli olup personelinizin güvenliğini sağlayan bir yaka ipi modelidir.

ARA KİLİTLİ YAKA KART ASKI İPİ İMALATI
Ara kilitli yaka ipi birbirinden ayrılabilen plastik kilit veya birbirinden ayrılabilen metal ara kilit olarak iki model üretilir. Ara kilit genellikle ufak kilit kısmındaki parçayı anahtarlık olarak kullanan kişilerin tercihi oluyor, ara kilit personel giriş çıkış sistemlerinde kartınızı çıkarabilmenizi sağlıyor, yaka ipinden ayrılan kilit kısmı ulaşımı zor olan okuma cihazına ulaşımınızı sağlar, ara kilit aparatı yaka ipinin daha şık durmasını sağlayan bir aksesuar modelidir.

Kart Askı İpi Üretimi