Kart Baskı Sistemleri

Plastik kart yazıcılar ile kendi bünyenizde personel kartlarınızı üretebilirsiniz. Profesyonel kart baskı makineleri ile rfid kartlara ve özelliği olmayan boş kartlara dilerseniz düz yada QR barkodlu tek ve çift taraflı baskı yapabilirsiniz. Rfid ve boş beyaz kartlara resim veya kimlik bilgisi baskısı için en ekonomik kart yazıcı çeşitleri için firmamızdan fiyat ve teknik bilgi alabilirsiniz.

Son teknoloji olan Re Transfer kart yazıcılar ile kendi bünyenizde ofset baskı kalitesinde ( HD ) kart üretim imkanı sunuyoruz. Plastik kart yazıcı ile üretimde şuan en iyi baskı kalitesi ile hizmetinize sunulan Re Transfer kart baskı makineleri plastik kartlara boydan boya boşluk ve beyaz kısım bırakmadan baskı yapabilen kart baskı teknolojisine sahiptir. Ayrıca ömür boyu baskı kafası garantisi ile de uzun yıllar kullanabileceğiniz son teknoloji bir üründür.

KART BASKI SİSTEMİ KİRALAMA HİZMETİ
Plastik kart yazıcıları ve özel ebat kağıt ve pvc kartlara baskı yapan etiket yazıcıları toplantı ve organizasyonlarınız için kiralayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Kart Baskı Sistemleri