Skip to content Skip to footer

Bize Sormak İstedikleriniz...

Sizler için aklınıza gelebilecek soruları hazırladık ve sizler için yanıtladık.
Diğer sorularınız için lütfen bize ulaşın. En hızlı şekilde müşteri temsilcilerimiz
sorularınızı cevaplayacaktır.

 

 

Satışını yaptığımız tüm elektronik ürünler 24 ay firma garantisi altındadır. Kullanıcıdan kaynaklı sorunlar garanti kapsamına girmez.

Türkiye`nin her noktasına sevkiyatımız mevcuttur. Ürünlerimizi müşterilerimizin isteğine göre kargo – kurye – kara yolu ile söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz. Türkiye`de üretimini yaptığımız ürünlerimizi dünyanın her noktasına ulaşırıyoruz.

Siparişlerinizi vereceğiniz ürün özellikleri ve adetleri belirlemektedir. Tasarımı hazır ve baskı onayı alınmış ürünlerde 1,000 adet ve altı siparişler 5 iş gününde üretilir gönderimi sağlanır. Söz verdiğimiz tarihte Türkiye`nin her noktasına teslimat sağlıyoruz.

Aciliyet durumunu belirtirseniz üretilecek ürünlerinize göre ve özelliklerine göre öncelikli olarak siparişinizi işleme alabiliriz. Uygun fiyat farkları ile acil işlerinizde çözüm ortağınız oluruz.

Sitemizde bulunan linklerde iletişim kısmından talep formu ile ön bilgilendirmede bulunabilirsiniz. Formunuz ulaşır ve gün içinde size dönüş sağlarız. hemen ulaşmak isterseniz +90 212 220 69 78 numaralı telefonu mesai saatlerinde arayabilir ya da info@karttime.com.tr adresine dilediğiniz zaman e-posta yollayabilirsiniz.

Grafik ve dizgi konusunda uzman profesyonel tasarım ekibimiz size yardımcı olmak için hazır. Dilerseniz hazır tasarımlarımızı sizler için ücretsiz uyarlayabilir ya da profesyonel ekibimizin  çalışmalarından makul ücret karşılığı faydalanabilirsiniz. Diğer ayrıntılar için bize ulaşın.

Grafik ve dizgi konusunda uzman profesyonel tasarım ekibimiz size yardımcı olmak için hazır. Dilerseniz hazır tasarımlarımızı sizler için ücretsiz uyarlayabilir ya da profesyonel ekibimizin  çalışmalarından makul ücret karşılığı faydalanabilirsiniz. Diğer ayrıntılar için bize ulaşın.

Siparişiniz üretim aşamasına geçmeden, tarafınızdan talep edilmesi üzerine örnek numune yapılıp tarafınıza kargo veya moto-kurye ile ulaştırabiliriz. Numune ve demo yapılabilmesi için adetleriniz 1000 adet ve üzeri olması gerekir. Bu durumlarda yurtdışı gönderimleri ve moto-kurye gönderimleri müşteri tarafından karşılanır.

Çalışmalarınızı bize vektörel olarak .eps, .cdr, .ai, .pdf veya .psd formatında gönderebilirsiniz. Ayrıca Jpg formatında da dosyalarınızı gönderebilirsiniz ancak dosyalarınızı jpg olarak gönderdiğinizde yüksek kalitede baskı için 500 DPI çözünürlüğünde olmasını öneririz. Plastik kartlar için standart kart ebatı kredi kartı boyutu olan (CR-80) 85.6*54mm’dir. Fakat tasarım alanımız 89*58mm olmalıdır ki makas için en az 2 mm’lik bir derinlik olsun.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorun!
Lütfen sorunuzu iletin...